“Dünyada çok az güzellik kendisi hakkında resmedilen tablolardan daha güzel olmayı başarabilmiştir”

Edward Lear bu cümleyi Tac Mahal’in muhteşem tabloları için kullanmıştı.

İyi bir tasarım örneği hiç kuşkusuz doğru perspektiflerin ve doğal kriterlerin işbirliğiyle meydana gelir. Peki doğal haline bütün gerçekliğiyle benzeyen eseri tamamıyla orijinalinden farklı ve başarılı kılan ayırt edici özellikler nedir?

Picasso’ya göre ”mükemmel tasarımları ortaya çıkaran temel nitelikler aynı zamanda “doğallık” ve “sadelik” ile bütünleşme sürecinden geçer. Elbette bu durum her başarılı tasarım çalışmasının Bob Ross’un fırçasından çıkmış gibi “basitten karmaşığa doğru” yol alacağı anlamına gelmez. İyi bir tasarım çalışması tek bir kare içinde derin anlamlar ifade eden çizgiler taşıdığı gibi, merak ve heyecan uyandıran duyguların gerçekliğini yansıtmak için de tasarlanabilir. Bu da bizim işimizin hem keyifli hem de en zor tarafıdır… Çünkü bize kimlik kazandıran en önemli ölçü, yaptığımız işin farklı olması kadar, doğal olmasıdır da.

Bu yüzden bir tasarım çalışmasında müşterilerin ihtiyaçlarına göre birden fazla perspektifi aynı amaç için kullanmaya çalışıyoruz. Her geçen gün dijitalleşen dünyada yeni akımları, farklı trendleri endüstriyel bir platformda pazara sunmak için sürekli öğreniyor ve karşılıklı deneyimlerden gerekli öğretileri çıkarıyoruz. Bir ürün, bir fikir veya bir vizyon için geliştirdiğimiz tasarım, yazılım ve SEO çalışmalarımızı kurumsal kaynak planlamalarına büyük bir özveriyle entegre ediyoruz.

Webtegre Yazılım ve Bilişim’i, iyi bir işten önce iyi bir ilişki temeli üzerine kurguladık. Çünkü iyi bir iş çıkarmak isteyen yetenek, her şeyden önce yapmak istediği şeyin aslında “ne” olduğunu bilmelidir…